BRIDGESTONE 9H GRAND PRIX 2018 zakończony.

Cykl turniejów golfowych na małym polu golfowym 9-dołkowym na polu Toya Golf dobiegł do końca.

Miło nam poinformować, że mimo iż nie udało się wygrać tego cyklu żadnemu z zawodników First Wrocław Golf Club, to zajęliśmy odpowiednio 2, 3 i 4 miejsce!! Oczywiście w klasyfikacji netto, bo w brutto było wielu silniejszych zawodników.

Warto odnotować, że drugie miejsce zajęła Magda Jania i tym samy zwyciężyła w klasyfikacji kobiet.
Trzecie i czwarte miejsce zajęli Konrad Kubiszewski i Paweł Markowski.
Z kolei ostatni turniej, który odbył się 8 września wygrał (w klasyfikacji brutto!!) Przemek Grzyś z First Wrocław Golf Club, który nie został sklasyfikowany w generalce tylko dlatego, że zagrał zbyt małą ilość turniejów.

To był niezwykle udany sezon dla zawodników FWGC. Udało się zdominować klasyfikację netto, gratulujemy zwycięzcy Grzegorzowi Jędrzejczykowi.
Nasze handicupy zmalały z 54 na 30-40 i za rok będzie niezwykle ciężko powtórzyć ten wynik.

Ale wszystko przed nami i ciężka zima do przepracowania.